Medewerkers van BAZ

Ons team bestaat uit 22 medewerkers, 2 oproepkrachten en 5 stagiaires. Daarnaast wordt ons team versterkt door 2 vrijwilligers.
Contact opnemen met een van onze medewerkers? Stuur dan een e-mail, bel naar ons kantoor of hun persoonlijke mobiele nummer. 

 

Pedagogisch hulpverleners

Wieke

 

Wieke Sloven 
Pedagogisch hulpverlener / Begeleidster in weerbaarheid / Aandachtsfunctionaris Risicocasussen
E-mail: wieke@b-az.nl
Mobiel nummer: 06-57977456

Ilona Willemse

Ilona Willemse
Pedagogisch hulpverlener
E-mail: ilonaw@b-az.nl
Mobiel nummer: 06-49673685

Brenda

 

Brenda Rozema
Pedagogisch hulpverlener /Aandachtsfunctionaris Gamen en Social Media
E-mail: brenda@b-az.nl
Mobiel nummer: 06-13566984

annick

 

Annick Engelse
Pedagogisch hulpverlener
E-mail: annick@b-az.nl
Mobiel nummer: 06-57977473

 

Judith Geerts
Pedagogisch hulpverlener
E-mail: J.geerts@b-az.nl
Mobiel nummer: 06-20997154

 

 

Ellen Geerlings
Pedagogisch hulpverlener
E-mail: E.Geerlings@b-az.nl 
Mobiel nummer: 06-24118180

 

Femke

Femke van Beek

Pedagogisch hulpverlener / Orthopedagoog / Aandachtsfunctionaris HGKM
E-mail: f.vanbeek@b-az.nl
Mobiel nummer: 06-43758043

Sandra

Sandra Prince
Pedagogisch hulpverlener / Aandachtsfunctionaris Seksualiteit
E-mail: sandra@b-az.nl
Mobiel nummer: 06-13566205

Angelique

Angelique van Engelen

Assistent pedagogisch hulpverlener
E-mail: angelique@b-az.nl
Telefoon: 0162-318396



Natasja Lafeber - de Heer
Pedagogisch hulpverlener
E-mail: n.lafeber@b-az.nl 
Mobiel nummer: 06-81846563

 

  Linda

Linda Beerens
Pedagogisch hulpverlener
E-mail: l.beerens@b-az.nl 
Mobiel nummer: 06- 332 049 76

 

Maria Bezem

Pedagogisch hulpverlener
E-mail: m.bezem@b-az.nl 
Mobiel nummer: 06-16107114

 

Kantoormedewerkers

Koos




J.(Koos) Spanbroek

Directeur / Bestuurder
E-mail: koos@b-az.nl

Henriëtte



Henriëtte Kamp
Controller
E-mail: henriette@b-az.nl

Karlijn

Karlijn Cillessen

Adviseur beleid, kwaliteit en communicatie
E-mail: karlijn@b-az.nl
Mobiel nummer: 06-14831990

Joppe

Joppe de Jong

Zorgmanager ambulant
E-mail: j.dejong@b-az.nl
Mobiel nummer: 06-19945933

Mariëlle


Mariëlle van den Diepstraten

Zorgmanager groepen 
E-mail: marielle@b-az.nl
Mobiel nummer: 06-19992346

Karin


Karin Keukelaar
Directie secretaresse
E-mail: karin@b-az.nl

Angelique H


Angelique Huijnen
Administratief medewerker
E-mail: angelique.huijnen@b-az.nl

 

 

Inge Schonewille
Financieel administratief medewerker
E-mail: i.schonewille@b-az.nl

 



Oproepkrachten

Aniek


Aniek van den Braak

Oproepkracht
E-mail: aniek@b-az.nl

Esmee 


Esmee Peters
Oproepkracht
E-mail: e.peters@b-az.nl 


Ursula

 

Ursula Paulides
Begeleidster in Weerbaarheid
E-mail: ursula@b-az.nl

 

 

 Stagiair(e)s

Adriaan


Adriaan Rijkse
Stagiair
E-mail: a.rijkse@b-az.nl

 

  

Caitlin Priem
Stagiaire 
E-mail: C.Priem@b-az.nl

 

 

Iris Gageldonk
Stagiaire 
E-mail: I.Gageldonk@b-az.nl

 

 

  

Vrijwilligers

 

 

 Ine Derix

Vervoersvrijwilliger

 

Margot

 

 

Margot van Schendel
Vrijwilliger
E-mail: m.van.schendel@b-az.nl

 

 

 Samenwerkingspartners

  

 

Elke Doeser (You&Me Care)
Haptotherapeute- en begeleidster

 

  

 

Karin Martens (Activerende Zorg-coaching Foliant)
Pedagogisch Hulperlener